Trend

Çukurova Belediyesi 50 Kişiye Daha İş Buluyor

Başkanlığını CHP'li Soner Çetin'in yaptığı Çukurova Belediyesi vatandaşa iş bulmaya devam ediyor. 50 Kişi işe alınacak.

Çukurova Belediyesi, Tele Performance firması ile imzaladığı protokolle 50 kişiye daha istihdam sağlamaya hazırlanıyor. Protokol çerçevesinde firmanın ihtiyacı olan 50 personel Çukurova Belediyesi İstihdam Biriminin de desteği ile sağlanacak.

Başkan Soner Çetin’in girişimleriyle  40 binin üzerinde kişiye istihdam sağlayan Çukurova Belediyesi bu alanda Türkiye’de ilk sıralarda yer alıyor

Fransa menşeili Tele Performance firması Adana’ya kurulacak ofisinin eleman ihtiyacını karşılamak üzere geçtiğimiz günlerde Çukurova Belediyesi ile protokol imzaladı. Protokol gereği firmanın istediği özelliklerdeki elemanların sağlanması için Çukurova Belediyesi İstihdam Birimi portföyünden yararlanıldı.

50 kişi iş sahibi olacak
Bu kişilerde Almanca, İngilizce ve Arapça bilme koşulunun arandığı bildirildi. Çukurova Belediyesi İstihdam Biriminin bu özelliklere uyan kendi listesindeki kişiler ve dışarıdan başvuru yapacak kişilerle 1 Aralık Çarşamba günü yüz yüze görüşmeler yapacağı açıklandı.

Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezindeki saat 10’da başlayacak görüşmelere katılmak isteyenlerin İstihdam Biriminden ya da 05531182137 numaralı telefondan bilgi alabilecekleri ifade edildi. Görüşmeler sonucunda koşullara uyan kişilerin anında iş başı yapmaları bekleniyor.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments