e
sv

Başkan Özgan’dan Kozanspor’a destek

08 Şubat 2021 11:21
 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan 3.lig temsilcimiz Kozan Sporun kombine hatıra biletini alarak destekte bulundu.

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, İlçemizi 3.ligde temsil eden kulübün yetkilileri, pandemi nedeniyle yaşadıkları sıkıntıları başkan Özgan ile paylaştı. Kozansporlu yöneticiler, yaşanılan bu zorlu süreçte takıma can suyu olması için hatıra kombine biletler bastırarak bu biletleri Kozanspor’a gönül veren, takımı için sorumlu hisseden Kozanlılara sattıklarını dile getirdiler.
almanbahis giriş
Belediye Başkanı Kazım Özgan hatıra bilet uygulamasının, bu şartlar altında akıllıca bir uygulama olduğunu belirterek  “Kozanspor, ilçemizin birleştirici unsurlarından birisi. Bence gücü yeten, yettiği kadar bu biletlerden almalı. Takım hepimizin takımı ismi de Kozanspor, bence küsmeden, darılmadan, sporu siyasetten soyutlayarak herkes desteğini göstermeli. İyi bir Kozanlıya yakışan da bence bu.” sözleriyle Kozanspor’a destek için çağrıda bulundu.

Kozanspor Kulüp başkan Yusuf Sağlam’da başkan  Özgan’a teşekkür ederek “Başkanımız Kozanspor’a her zaman destek oldu ve olmayı da sürdürüyor  bu da bize hem güç hem de mutluluk veriyor” sözleri ile duygularını dile getirdi.

Kozanspora her fırsatta destek veren Başkan Özgan, sohbetin ardından 150 adet hatıra bileti aldı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Başkan Özgan’dan Kozanspor’a destek